Α Κατηγορία  ΣΑΒΒΑΤΟ 26/10
(6η αγωνιστική)
1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ 0-3
2. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 1-3
3. ΑΝΟΙΞΗ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ 1-3
Β Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
4. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ  1-1
5. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ 1-1
6. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ 3-1
7. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ 1-1
8. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ  0-2
Γ Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
9. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 2-1
10. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 1-7
11. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ 0-1

Α κατηγορία ΚΥΡΙΑΛΗ 27-10

1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ 0-3
2. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ  1-3
3. ΑΝΟΙΞΗ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ  1-3
4. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ  
6. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ  1-2
7. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ 5-0
8. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ 7-0

Β Κατηγόρια
(6η αγωνιστική)

9. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Ανθούσας Σάββατο 26/10/19 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
10. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Πολυδενδρίου Σάββατο 26/10/19 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
11. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 26/10/19 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
12. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Δροσιάς Σάββατο 26/10/19 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΣΩΤΗΡΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ)
13. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Διονύσου Σάββατο 26/10/19 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
14. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Ανθούσας Κυριακή 27/10/19 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
15. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Σταμάτας Κυριακή 27/10/19 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
16. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Γέρακα Κυριακή 27/10/19 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)

Γ Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
17. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 Κερατέας Σάββατο 26/10/19 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
18. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Γέρακα Σάββατο 26/10/19 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
19. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Βάρης Σάββατο 26/10/19 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
20. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Καλυβίων Κυριακή 27/10/19 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΚΙΝΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
21. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Γραμματικού Κυριακή 27/10/19 15:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΛΤΑΣ .)
22. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Καπανδριτίου Κυριακή 27/10/19 15:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
23. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 27/10/19 15:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΡΙΖΟΣ Δ., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ