Α κατηγορία. 1ος όμιλος

(11η αγωνιστική)

1. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 30/11/19 15:00
2. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 30/11/19 15:00
3. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 30/11/19 15:00
4. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 01/12/19 15:00
5. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 01/12/19 15:00
6. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 01/12/19 15:00
7. ΙΑΣΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 01/12/19 15:00
8. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 01/12/19 15:00

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)

9. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 30/11/19 15:00
10. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 30/11/19 15:00
11. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 30/11/19 15:00
12. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 30/11/19 15:00
13. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 01/12/19 15:00
14. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 01/12/19 15:00
15. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 01/12/19 15:00
16. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΡΟΥΦ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 01/12/19 15:00

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)

17. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 30/11/19 15:00
18. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 30/11/19 15:00
19. ΒΥΡΩΝ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 30/11/19 15:00
20. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 30/11/19 15:00
21. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 30/11/19 15:00
22. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 01/12/19 12:00
23. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 01/12/19 15:00
24. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 01/12/19 15:00

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)

25. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 30/11/19 15:00
26. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 30/11/19 15:00
27. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 30/11/19 15:00
28. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 30/11/19 15:00
29. ΠΛΑΤΩΝ – ΠΕΥΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 01/12/19 15:00
30. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 01/12/19 15:00
31. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 01/12/19 15:00
32. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 01/12/19 15:00

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)

33. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 30/11/19 15:00
34. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΠΟΨ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 30/11/19 15:00
35. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 30/11/19 15:00
36. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 01/12/19 11:00
37. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 01/12/19 12:00
38. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 01/12/19 15:00
39. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 01/12/19 15:00
40. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 01/12/19 15:00

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)

41. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 30/11/19 15:00
42. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 30/11/19 15:00
43. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 01/12/19 09:00
44. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 01/12/19 10:00
45. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 01/12/19 11:00
46. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 01/12/19 11:00
47. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 01/12/19 11:00
48. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 01/12/19 15:00

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)

49. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 30/11/19 15:00
50. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 01/12/19 09:00
51. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΡΟΥΦ Κυριακή 01/12/19 09:30
52. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 01/12/19 11:00
53. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 01/12/19 11:00
54. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 01/12/19 12:00
55. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 01/12/19 15:00
56. ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 01/12/19 15:00

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)

57. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 30/11/19 15:00
58. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 30/11/19 15:00
59. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 30/11/19 15:00
60. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΡΙΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 01/12/19 09:00
61. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 01/12/19 11:00
62. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 01/12/19 11:00
63. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 01/12/19 11:00
64. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 01/12/19 15:00