Α Κατηγορία 1ος Όμιλος    Κυριακή 01/12/19

(11η αγωνιστική)

4. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ . 2-1
5. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ . 0-4
6. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ . 3-1
7. ΙΑΣΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ. 2-2
8. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ. 2-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
13. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ. 0-0
14. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ . 2-1
15. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ. 0-2
16. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΡΟΥΦ. 0-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
22. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ. 0-7
23. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ. 0-0
24. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ . 1-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
29. ΠΛΑΤΩΝ – ΠΕΥΚΗ . 1-5
30. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ. 0-0
31. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ. 0-2
32. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ . 3-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
36. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ. 0-2
37. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ . 2-1
38. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ . 1-1
39. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ . 2-1
40. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ . 2-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
43. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ. 0-2
44. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ 1-1
45. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ . 0-3
46. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ . 1-3
47. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ . 1-0
48. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ . 2-1
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
50. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ. 5-0
51. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ. 2-5
52. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ . 2-1
53. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ . 0-4
54. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ. 3-1
55. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ . 1-1
56. ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ. 0-1
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
60. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΡΙΩΝ . 2-0
61. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ . 1-2
62. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ . 2-1
63. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ. 0-1
64. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΦΟΒΟΣ. 6-1

Α  Κατηγορία 1ος  Όμιλος  Αποτελέσματα  ΣΑΒΒΑΤΟ 30-11-19

(11η αγωνιστική)

9. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ. 0-0

10. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ. 0-4
11. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ . 0-0

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος

(11η αγωνιστική)

12. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ. 1-0
13. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ . 0-2
14. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ. 1-2
15. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ. 1-3

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

(11η αγωνιστική)

16. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ . 0-3
17. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ. 0-0
18. ΒΥΡΩΝ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ. 0-0
19. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ . 2-2
20. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ . 0-0

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

(11η αγωνιστική)

21. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ. 1-3
22. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΤΑΤΑΥΛΑ . 1-0
23. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ. 3-2
24. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ . 0-0

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος

(11η αγωνιστική)

25. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ. 0-0
26. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΠΟΨ . 0-2
27. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ. 2-2

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος

(11η αγωνιστική)

28. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ . 2-2
29. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ. 1-3
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
30. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ. 5-0

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος

(11η αγωνιστική)

31. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ . 0-1
32. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ. 0-1
33. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ . 2-1