Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

(12η αγωνιστική)

1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 3-1
2. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ 1-1
3. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΙΑΣΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 08/12/19 15:00
4. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 08/12/19 15:00
5. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 08/12/19 15:00
6. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 08/12/19 15:00
7. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 08/12/19 15:00
8. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 08/12/19 15:00

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος

(12η αγωνιστική)

9. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ 3-0
10. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 0-0
11. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  0-1
12. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 08/12/19 11:00
13. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 08/12/19 15:00
14. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 08/12/19 15:00
15. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 08/12/19 15:00
16. ΡΟΥΦ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 08/12/19 15:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1-1
18. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ  0-1
19. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΒΥΡΩΝ 0-0
20. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 4-0
21. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 08/12/19 15:00
22. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 08/12/19 15:00
23. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 08/12/19 15:00
24. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 08/12/19 15:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
25. ΠΕΥΚΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 3-5
26. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΛΑΤΩΝ 1-1
27. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0-0
28. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 08/12/19 11:00
29. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 08/12/19 11:00
30. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 08/12/19 15:00
31. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 08/12/19 15:00
32. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 08/12/19 15:00
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
33. ΠΟΨ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ  2-0
34. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010..1-0
35. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1-2
36. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ 0-3
37. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 0-2
38. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 2-0
39. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 08/12/19 15:00
40. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 08/12/19 15:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
41. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ 3-3
42. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 0-2
43. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 08/12/19 09:00
44. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 08/12/19 09:30
45. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 08/12/19 11:00
46. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 08/12/19 11:00
47. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 08/12/19 12:00
48. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 08/12/19 15:00\
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
49. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 0-2
50. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 1-2
51. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 0-4
52. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ 0-3
53. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 08/12/19 09:00
54. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 08/12/19 12:00
55. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 08/12/19 12:00
56. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 08/12/19 15:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1-1
ΑΦΟΒΟΣ-ΑΤΤΙΚΟΣ 3-2
59. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 08/12/19 09:00
60. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 08/12/19 10:00
61. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 08/12/19 11:00
62. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 08/12/19 11:00
63. ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 08/12/19 11:00
64. ΑΡΙΩΝ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 08/12/19 15:00