Αναλυτικά το πρόγραμμα της ΕΠΣΑ
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
1. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 14/12/19 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
2. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 14/12/19 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.
3. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 15/12/19 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
4. ΙΑΣΩΝ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 15/12/19 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
5. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 15/12/19 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
6. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 15/12/19 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
7. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 15/12/19 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.
8. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 15/12/19 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
9. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 14/12/19 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.
10. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 14/12/19 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
11. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 14/12/19 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
12. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 14/12/19 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
13. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 14/12/19 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
14. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 14/12/19 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
15. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 14/12/19 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
16. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΡΟΥΦ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 14/12/19 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
17. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 14/12/19 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
18. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 14/12/19 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
19. ΒΥΡΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 14/12/19 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
20. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 15/12/19 12:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
21. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 15/12/19 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
22. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 15/12/19 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
23. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 15/12/19 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
24. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 15/12/19 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
25. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΕΥΚΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 14/12/19 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
26. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 14/12/19 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
27. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 14/12/19 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.
28. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 14/12/19 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
29. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 14/12/19 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
30. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 14/12/19 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
31. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 15/12/19 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ.
32. ΠΛΑΤΩΝ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 15/12/19 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
33. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΠΟΨ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 14/12/19 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.
34. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 15/12/19 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
35. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 15/12/19 11:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
36. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 15/12/19 11:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.
37. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 15/12/19 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
38. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/12/19 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
39. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 15/12/19 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
40. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 15/12/19 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 14/12/19 15:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.
42. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 14/12/19 15:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.
43. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 15/12/19 10:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.
44. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 15/12/19 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΛΩΝΗ Ε., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
45. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 15/12/19 11:30 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.
46. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 15/12/19 15:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
47. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 15/12/19 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
48. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/12/19 09:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΝΑΣΗΣ Σ.
49. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 15/12/19 09:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
50. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 15/12/19 11:00 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
51. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 15/12/19 11:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ.
52. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 15/12/19 11:00 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.
53. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/12/19 12:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.
54. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 15/12/19 15:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΘΩΜΑΣ Π.
55. ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 15/12/19 15:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
56. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 14/12/19 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
57. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΦΟΒΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 14/12/19 15:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ.
58. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 14/12/19 15:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν.
59. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 15/12/19 09:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΚΑΡΝΗΣ Γ.
60. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 15/12/19 11:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α.
61. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 15/12/19 11:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
62. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/12/19 11:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.
63. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΡΙΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 15/12/19 13:00 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.

====================

Α’ κατηγορία

1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

1. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 14/12/19 15:00
2. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 14/12/19 15:00
3. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 15/12/19 15:00
4. ΙΑΣΩΝ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 15/12/19 15:00
5. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 15/12/19 15:00
6. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 15/12/19 15:00
7. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 15/12/19 15:00
8. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 15/12/19 15:00

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

9. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 14/12/19 15:00
10. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 14/12/19 15:00
11. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 14/12/19 15:00
12. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 14/12/19 15:00
13. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 14/12/19 15:00
14. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 14/12/19 15:00
15. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 14/12/19 15:00
16. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΡΟΥΦ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 14/12/19 15:00

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

17. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 14/12/19 15:00
18. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 14/12/19 15:00
19. ΒΥΡΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 14/12/19 15:00
20. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 15/12/19 12:00
21. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 15/12/19 15:00
22. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 15/12/19 15:00
23. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 15/12/19 15:00
24. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 15/12/19 15:00

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

25. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΕΥΚΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 14/12/19 15:00
26. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 14/12/19 15:00
27. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 14/12/19 15:00
28. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 14/12/19 15:00
29. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 14/12/19 15:00
30. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 14/12/19 15:00
31. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 15/12/19 15:00
32. ΠΛΑΤΩΝ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 15/12/19 15:00

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

33. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΠΟΨ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 14/12/19 15:00
34. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 15/12/19 11:00
35. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 15/12/19 11:00
36. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 15/12/19 11:00
37. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 15/12/19 15:00
38. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/12/19 15:00
39. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 15/12/19 15:00
40. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 15/12/19 15:00

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

41. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 14/12/19 15:00
42. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 14/12/19 15:00
43. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 15/12/19 10:00
44. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 15/12/19 11:00
45. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 15/12/19 11:30
46. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 15/12/19 15:00
47. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 15/12/19 15:00

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

48. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/12/19 09:00
49. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 15/12/19 09:30
50. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 15/12/19 11:00
51. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 15/12/19 11:00
52. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 15/12/19 11:00
53. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/12/19 12:00
54. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 15/12/19 15:00
55. ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 15/12/19 15:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

56. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 14/12/19 15:00
57. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΦΟΒΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 14/12/19 15:00
58. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΣ