Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

1. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 15/02/20 15:00
2. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 15/02/20 15:00
3. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 15/02/20 15:00
4. ΙΑΣΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 15/02/20 15:00
5. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 15/02/20 15:00
6. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 16/02/20 15:00
7. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 16/02/20 15:00
8. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 16/02/20 15:00

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

9. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 15/02/20 15:00
10. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 15/02/20 15:00
11. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 15/02/20 15:00
12. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 15/02/20 15:00
13. ΡΟΥΦ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 15/02/20 15:00
14. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 16/02/20 15:00
15. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 16/02/20 15:00
16. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 16/02/20 15:00

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 15/02/20 15:00
18. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 15/02/20 15:00
19. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 15/02/20 15:00
20. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 16/02/20 11:00
21. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 16/02/20 15:00
22. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 16/02/20 15:00
23. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 16/02/20 15:00
24. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 16/02/20 15:00

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

25. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 15/02/20 15:00
26. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 15/02/20 15:00
27. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 16/02/20 11:30
28. ΠΕΥΚΗ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 16/02/20 15:00
29. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 16/02/20 15:00
30. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 16/02/20 15:00
31. ΠΛΑΤΩΝ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 16/02/20 15:00
32. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 16/02/20 15:00

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

33. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 15/02/20 15:00
34. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 15/02/20 15:00
35. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΟΨ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 15/02/20 15:00
36. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 16/02/20 11:00
37. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 16/02/20 11:00
38. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 16/02/20 11:00
39. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 16/02/20 15:00
40. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 16/02/20 15:00

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

41. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 15/02/20 15:00
42. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 16/02/20 09:00
43. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 16/02/20 09:00
44. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 16/02/20 11:00
45. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 16/02/20 11:00
46. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 16/02/20 12:00
47. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 16/02/20 15:00
48. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 16/02/20 15:00.

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

49. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 15/02/20 15:00
50. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 16/02/20 09:00
51. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 16/02/20 09:00
52. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 16/02/20 09:00
53. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 16/02/20 11:00
54. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 16/02/20 11:00
55. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 16/02/20 12:00
56. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 16/02/20 15:00

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

57. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΡΙΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 15/02/20 15:00
58. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 15/02/20 15:00
59. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 15/02/20 15:00
60. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 15/02/20 15:00
61. ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 16/02/20 11:00
62. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 16/02/20 11:00
63. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 16/02/20 12:00
64. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 16/02/20 15:00