η Διάνα Ηλιούπολης αναδείχτηκαν ισόπαλοι με 1-1. Οι γηπεδούχοι ήταν καλύτεροι στο πρώτο μέρος , στην επανάληψη οι φιλοξενούμενοι ανέβασαν στροφές και στις καθυστερήσεις κατάφεραν να πάρουν το βαθμό της ισοπαλίας. Στο 44’ ο Ζαχαρόπουλος άνοιξε το σκορ για το Καματερό και στο 93’ ο Φάρος έγραψε το τελικό 1-1. Στο 75’ αποβλήθηκε με δεύτερη κίτρινη κάρτα ο Ζούκας, ενώ μετά τον αγώνα αποβλήθηκε  ο Φάρος.
Διαιτητές: Κοσικίδης. (Μαραθωνίτης -Τζίκας).
ΚΑΜΑΤΕΡΟ: Ξυδιάς, Κανακάρης, Ράφαελ (55’ Πετανάι), Σέχου, Λουβερδής, Παλλας, Τσαγκάρης (74’ Διαμαντίδης), Μαζμανίδης, Ζαχαρόπουλος (62’ Ζούκας), Παναγιωτόπουλος , Χαιρετάκης (81’ Δουγιέκος).
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ: Κόρρας, Π. Δάρρας (55’ Γιαννόπουλος), Ποντικάκος (46’ Μπαλαφούτης), Νίκολι, Μπακογιάννης (77’ Αναστασίου), Καλουδιώτης (82’ Πανίδης), Καλλέργης, Μπαρδάκης, Κετσετζόγλου, Φάρος, Καζάκος.