Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
1. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο 22/02/20 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
2. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 22/02/20 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
3. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 1-1
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ 1-1
5. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ.4-0
6. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 2-1
7. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ .3-0
8. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 3-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)9. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 22/02/20 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
10. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 22/02/20 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
11. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 22/02/20 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
12. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 22/02/20 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.
13. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 22/02/20 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.
14. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2-0
15. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 1-1
16. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ  3-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
17. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 22/02/20 15:00
18. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 22/02/20 15:00
19. ΒΥΡΩΝ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 22/02/20 15:00
20. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 22/02/20 15:00
21. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 22/02/20 15:00
22. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 22/02/20 15:30
23. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2-4
24. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
25. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 22/02/20 15:00
26. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 22/02/20 15:00
27. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 22/02/20 15:00
28. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 22/02/20 15:00
29. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 22/02/20 15:00
30. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 22/02/20 15:00
31. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 23/02/20 15:00
32. ΠΛΑΤΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 23/02/20 15:00
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
33. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 22/02/20 15:00
34. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 22/02/20 15:00
35. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΟΨ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 22/02/20 15:00
36. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 22/02/20 15:00
37. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 22/02/20 15:00
38. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 23/02/20 12:30
39. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 23/02/20 15:00
40. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 23/02/20 15:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
41. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 22/02/20 15:00
42. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 22/02/20 15:00
43. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 22/02/20 15:00
44. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 23/02/20 09:00
45. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 23/02/20 09:30
46. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 23/02/20 10:30
47. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 23/02/20 11:00
48. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 23/02/20 15:00
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
49. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 22/02/20 15:00
50. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 23/02/20 09:00
51. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 23/02/20 09:00
52. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 23/02/20 11:00
53. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 23/02/20 12:00
54. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 23/02/20 12:00
55. ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 23/02/20 15:00
56. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 23/02/20 15:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
57. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 22/02/20 15:00
58. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 23/02/20 10:30
59. ΑΡΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 23/02/20 11:00
60. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 23/02/20 11:00
61. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 23/02/20 11:00
62. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 23/02/20 11:00
63. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 23/02/20 15:00
64. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 23/02/20 15:00

ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.