Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)

1. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 07/03/20 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΖΗΡΔΑΣ Α.
2. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 07/03/20 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
3. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 07/03/20 15:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
4. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ  1-2
5. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 2-1
6. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ 1-2
7. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ .3-0
8. ΙΑΣΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1-3

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)

9. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 07/03/20 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Μ.
10. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 07/03/20 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.
11. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 07/03/20 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
12. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 07/03/20 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
13. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 07/03/20 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.
14. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 07/03/20 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.
15. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 07/03/20 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
16. ΡΟΥΦ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 07/03/20 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)

17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 07/03/20 15:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.
18. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 07/03/20 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.
19. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ 0-2
20. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1-0
21. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΒΥΡΩΝ 0-2
22. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3-0
23. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1-1
24. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 0-0

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)

25. ΠΕΥΚΗ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 07/03/20 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.
26. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 07/03/20 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
27. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 07/03/20 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.
28. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 07/03/20 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.
29. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 07/03/20 15:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΡΔΑΣ Β.
30. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0-0
31. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 1-1
32. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΑΤΑΥΛΑ 0-1

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)

41. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 07/03/20 15:00
42. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 3-1
43. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3-0
44. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 3-0
45. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 1-1
46. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΜΑΡΟΥΣΙ 2-3
47. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 4-1
48. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ 3-1

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)

49. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 07/03/20 15:00
50. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 07/03/20 15:00
51. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0-5
52. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 1-1
53. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 0-3
54. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 3-1
55. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 1-1
56. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 4-2

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)

57. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 07/03/20 15:00
58. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 07/03/20 15:00
59. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 07/03/20 15:00
60. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 07/03/20 15:00
61. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΡΙΩΝ 3-1
62. ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ  2-2
63. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ αναβολή
64. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ 2-2