Ο ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΠΑΝΟΣ ΣΤΟΝ Α.Ο.ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ .... ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. ΣΑΒΒΑΤΟ 30/08 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ-ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 2-2 ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ 2-1 ΜΕΛΙΣΣΙΑ-Γ Σ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1-3 ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ.5-3 ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2-3 ΚΥΡΙΑΚΗ 31/08 ΚΗΦΙΣΙΑ-ΣΟΥΡΜΕΝΑ Ανεβλήθη!!! ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ- ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ.1-3 ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙ-Α Ο ΒΥΡΩΝΑΣ 6-1 ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ- ΠΡΟΜΗΘΕΑ 3-2

Β΄ Γ΄Εθνικη

 
ΠΑΤΑ ΕΔΩopap
 
 

Β΄  ΕΘΝΙΚΗ NOTΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 2014-2015

Δείτε πως θα είναι κατά πάσα πιθανότητα ο νότιος όμιλος την επόμενη σεζόν:

ΑΕΚ (Αττική)

Απόλλων Σμύρνης (Αττική)

Τράχωνες (Αττική)

Αχαρναϊκός (Αττική)

Καλλιθέα (Αττική)

Φωστήρας (Αττική)

Παναιγειάλειος (Πελοπόννησος)

Παναχαϊκή (Πελοπόννησος)

Πανηλειακός (Πελοπόννησος)

Ερμιονίδα (Πελοπόννησος)

Φωκικός (Φωκίδα)

Ηρακλής Ψαχνών (Εύβοια)

Χανιά (Κρήτη)

Επισκοπή (Κρήτη)

 

 

 το Πρόγραμμα: Αποτελέσματα

 


 


2η αγωνιστική
Κυριακή 13 Απριλίου
Κέρκυρα – ΑΟ Χανιά  2-0
Ηρακλής Ψαχνών – Ηρακλής 2-1
Ολυμπιακός Βόλου – Νίκη Βόλου 0-1
Αιγινιακός – Φωστήρας   1-0
 
3η αγωνιστική
Μ. Πέμπτη 17 Απριλίου
ΑΟ Χανιά – Ηρακλής΄3-0
Νίκη Βόλου – Κέρκυρα 1-0
Αιγινιακός – Ηρακλής Ψαχνών 1-1
Φωστήρας – Ολυμπιακός Βόλου 1-0
 
4η αγωνιστική
Τετάρτη 23 Απριλίου

Νίκη Βόλου – ΑΟ Χανιά 2-1
Ηρακλής – Αιγινιακός  0-0
Κέρκυρα – Φωστήρας 0-0
Ηρακλής Ψαχνών – Ολυμπιακός Βόλου 1-0
 
5η αγωνιστική
Κυριακή 27 Απριλίου

ΑΟ Χανιά – Αιγινιακός  2-0
Φωστήρας – Νίκη Βόλου 1-1
Ολυμπιακός Βόλου – Ηρακλής 1-1
Ηρακλής Ψαχνών – Κέρκυρα  1-1
 
6η αγωνιστική
Τετάρτη 30 Απριλίου

Φωστήρας – ΑΟ Χανιά 2-1
Αιγινιακός – Ολυμπιακός Βόλου 0-0
Νίκη Βόλου – Ηρακλής Ψαχνών 0-0
Ηρακλής – Κέρκυρα 1-1
 
7η αγωνιστική
Κυριακή 4 Μαΐου

Ολυμπιακός Βόλου – ΑΟ Χανιά΄0-0
Ηρακλής Ψαχνών – Φωστήρας 1-1
Κέρκυρα – Αιγινιακός  2-0
Ηρακλής – Νίκη Βόλου 1-0
 
Β' ΓΥΡΟΣ


8η αγωνιστική
Τετάρτη 7 Μαΐου
Ηρακλής Ψαχνών – ΑΟ Χανιά 1-2 
Ολυμπιακός Βόλου – Κέρκυρα 0-0
Φωστήρας – Ηρακλής    0-1
Αιγινιακός – Νίκη Βόλου 0-1
 
9η αγωνιστική
Κυριακή 11 Μαΐου

ΑΟ Χανιά – Κέρκυρα  2-0
Ηρακλής – Ηρακλής Ψαχνών 1-1
Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου 0-0
Φωστήρας – Αιγινιακός  1-4
 

10η αγωνιστική
Τετάρτη 14 Μαΐου

Ηρακλής – ΑΟ Χανιά 0-0
Κέρκυρα – Νίκη Βόλου 2-1
Ηρακλής Ψαχνών – Αιγινιακός 2-0
Ολυμπιακός Βόλου – Φωστήρας 4-0

 
11η αγωνιστική
Τρίτη 20 Μαΐου

ΑΟ Χανιά – Νίκη Βόλου
Αιγινιακός – Ηρακλής
Φωστήρας – Κέρκυρα
Ολυμπιακός Βόλου – Ηρακλής Ψαχνών
 
12η αγωνιστική

Σάββατο 24 Μαΐου
Αιγινιακός – ΑΟ Χανιά 0-3
Νίκη Βόλου – Φωστήρας 2-0
Ηρακλής – Ολυμπιακός Βόλου 0-1
Κέρκυρα – Ηρακλής Ψαχνών 2-1

 
13η αγωνιστική
Τετάρτη 28 Μαΐου

ΑΟ Χανιά – Φωστήρας 1-0 
Ολυμπιακός Βόλου – Αιγινιακός 2-0
Ηρακλής Ψαχνών – Νίκη Βόλου 1-2
Κέρκυρα – Ηρακλής 1-0
 

14η αγωνιστική
Κυριακή 1 Ιουνίου

ΑΟ Χανιά – Ολυμπιακός Βόλου 0-0
Φωστήρας – Ηρακλής Ψαχνών 0-0
Αιγινιακός – Κέρκυρα  1-0


Νίκη Βόλου – Ηρακλής 4-0

 

DSC_7618

DSC_4295

ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ 2013-2014
DSC_2712

ΓΈΘΝΙΚΗ   ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ .  ΛΑΡΙΣΑ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2-1

BAΘΜΟΛΟΓΙΑ-2013-2014\

 

10376855_790880934286128_5692559090304257071_n

Πρόγραμμα -Διαιτητές  5ος   Ομιλος 

 30η αγωνιστική  

Δόξα Βύρωνα-Νέα Ιωνία (Βάσιος) 1-1

Κισσαμικός-Γιούχτας  (Φώτης) 1-2

 
 Πανελευσινιακός-Ατρόμητος Πειραιά (Μπλάνας-Λάμιας-Σερεμέτης) 2-1


 Ατσαλένιος-Τράχωνες (Παναγιωτόπουλος-Χουλιάρας-Κολοσιώνης) 2-3


 Πεύκη-Ρουβάς  (Μπούνας) 5-1

  1. Α ΟΤ ΑΛΙΜΟΥ
  2. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

 

6ος όμιλος

 

30η αγωνιστική  21/05

ΑΕΚ-ΠΑΝΑΑΞΙΑΚΟΣ  3-1
 Τριγλία Ραφήνας-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 5-1
 Περαμαϊκός-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ  0-0
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΠΑΟ Κρουσσώνα 1-2

Αιγάλεω-ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 1-0
Αγιος Νικόλαος-ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ 0-3
 Κηφισιά-ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 5-1
Ρεπό: Ερμής Ζωνιανών

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  

1..ΑΕΚ  72

2.ΚΗΦΙΣΙΑ  54

3.ΗΡΟΔΟΤΟΣ 45.

————————-