Β΄ Γ΄Εθνικη

 
ΠΑΤΑ ΕΔΩopap
 
 

Β΄  ΕΘΝΙΚΗ

 

 

 το Πρόγραμμα: Αποτελέσματα

 


 


2η αγωνιστική
Κυριακή 13 Απριλίου
Κέρκυρα – ΑΟ Χανιά  2-0
Ηρακλής Ψαχνών – Ηρακλής 2-1
Ολυμπιακός Βόλου – Νίκη Βόλου 0-1
Αιγινιακός – Φωστήρας   1-0
 
3η αγωνιστική
Μ. Πέμπτη 17 Απριλίου
ΑΟ Χανιά – Ηρακλής΄3-0
Νίκη Βόλου – Κέρκυρα 1-0
Αιγινιακός – Ηρακλής Ψαχνών 1-1
Φωστήρας – Ολυμπιακός Βόλου 1-0
 
4η αγωνιστική
Τετάρτη 23 Απριλίου

Νίκη Βόλου – ΑΟ Χανιά
Ηρακλής – Αιγινιακός
Κέρκυρα – Φωστήρας
Ηρακλής Ψαχνών – Ολυμπιακός Βόλου
 
5η αγωνιστική
Κυριακή 27 Απριλίου

ΑΟ Χανιά – Αιγινιακός
Φωστήρας – Νίκη Βόλου
Ολυμπιακός Βόλου – Ηρακλής
Ηρακλής Ψαχνών – Κέρκυρα
 
6η αγωνιστική
Τετάρτη 30 Απριλίου

Φωστήρας – ΑΟ Χανιά
Αιγινιακός – Ολυμπιακός Βόλου
Νίκη Βόλου – Ηρακλής Ψαχνών
Ηρακλής – Κέρκυρα
 
7η αγωνιστική
Κυριακή 4 Μαΐου

Ολυμπιακός Βόλου – ΑΟ Χανιά
Ηρακλής Ψαχνών – Φωστήρας
Κέρκυρα – Αιγινιακός
Ηρακλής – Νίκη Βόλου
 
Β' ΓΥΡΟΣ
8η αγωνιστική

Τετάρτη 7 Μαΐου
Ηρακλής Ψαχνών – ΑΟ Χανιά
Ολυμπιακός Βόλου – Κέρκυρα
Φωστήρας – Ηρακλής
Αιγινιακός – Νίκη Βόλου
 
9η αγωνιστική
Κυριακή 11 Μαΐου

ΑΟ Χανιά – Κέρκυρα
Ηρακλής – Ηρακλής Ψαχνών
Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου
Φωστήρας – Αιγινιακός
 
10η αγωνιστική
Τετάρτη 14 Μαΐου

Ηρακλής – ΑΟ Χανιά
Κέρκυρα – Νίκη Βόλου
Ηρακλής Ψαχνών – Αιγινιακός
Ολυμπιακός Βόλου – Φωστήρας
 
11η αγωνιστική
Τρίτη 20 Μαΐου

ΑΟ Χανιά – Νίκη Βόλου
Αιγινιακός – Ηρακλής
Φωστήρας – Κέρκυρα
Ολυμπιακός Βόλου – Ηρακλής Ψαχνών
 
12η αγωνιστική
Σάββατο 24 Μαΐου

Αιγινιακός – ΑΟ Χανιά
Νίκη Βόλου – Φωστήρας
Ηρακλής – Ολυμπιακός Βόλου
Κέρκυρα – Ηρακλής Ψαχνών
 
13η αγωνιστική
Τετάρτη 28 Μαΐου

ΑΟ Χανιά – Φωστήρας
Ολυμπιακός Βόλου – Αιγινιακός
Ηρακλής Ψαχνών – Νίκη Βόλου
Κέρκυρα – Ηρακλής
 
14η αγωνιστική
Κυριακή 1 Ιουνίου

ΑΟ Χανιά – Ολυμπιακός Βόλου
Φωστήρας – Ηρακλής Ψαχνών
Αιγινιακός – Κέρκυρα
Νίκη Βόλου – Ηρακλής


 

5/04.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ-ΠΕΥΚΗ 0-0[φιλικο]

 


Διοργάνωση: Γ' Εθνική

DSC_4295

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ 2013-2014
DSC_2712

ΓΈΘΝΙΚΗ   ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ .  ΛΑΡΙΣΑ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 2-1

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 12/04/14

 

Αποτελέσματα 25ης Αγωνιστικής 5ος 6ος  Ομιλος 13/04

 

        ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ    -    ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ    0-3
ΓΙΟΥΧΤΑΣ    -    ΜΥΚΟΝΟΣ     2-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ   -    ΡΟΥΒΑΣ         0-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΚΗ   -    ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ    0-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ   -    ΠΕΥΚΗ            1-0
ΙΩΝΙΚΟΣ   -   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ   3-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ    -  

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 1-0

 

 

ΑΕΚ -    ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ    4-0
ΗΡΟΔΟΤΟΣ -    ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ     2-0
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ  -   ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ                  2-4
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ  -    ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ           2-2
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ  -    ΑΙΓΑΛΕΩ                    1-0
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ -    ΚΗΦΙΣΙΑ                      1-4
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  -   ΠΑΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑΣ    1-2

 

5ος όμιλος

 

11η αγωνιστική και 26η αγωνιστική

Εθνικός Αστέρας – Πανελευσινιακός
Γιούχτας – Ατσαλένιος
Ιωνικός – Πεύκη
Δόξα Βύρωνα – Μύκονος
Νέα Ιωνία – Ρούβας
Προοδευτική – Τράχωνες
Κισσαμικός – Ατρόμητος Πειραιά
Ρεπό: Ολυμπιακός Λαυρίου
 

12η αγωνιστική και 27η αγωνιστική

Γιούχτας – Εθνικός Αστέρας
Πανελευσινιακός – Ιωνικός
Ατσαλένιος – Δόξα Βύρωνα
Μύκονος – Νέα Ιωνία
Ολυμπιακός Λαυρίου – Προοδευτική
Ρούβας – Κισσαμικός
Τράχωνες – Ατρόμητος Πειραιά
Ρεπό: Πεύκη
 

13η αγωνιστική και 28η αγωνιστική

Εθνικός Αστέρας – Ιωνικός
Δόξα Βύρωνα – Γιούχτας
Νέα Ιωνία – Ατσαλένιος
Προοδευτική – Πεύκη
Κισσαμικός – Μύκονος
Ατρόμητος Πειραιά – Ολυμπιακός Λαυρίου
Τράχωνες – Ρούβας
Ρεπό: Πανελευσινιακός
 

14η αγωνιστική και 29η αγωνιστική

Δόξα Βύρωνα – Εθνικός Αστέρας
Γιούχτας – Νέα Ιωνία
Πανελευσινιακός – Προοδευτική
Ατσαλένιος – Κισσαμικός
Πεύκη – Ατρόμητος Πειραιά
Μύκονος – Τράχωνες
Ολυμπιακός Λαυρίου – Ρούβας
Ρεπό: Ιωνικός

 

15η αγωνιοστική και 30η αγωνιστική

Νέα Ιωνία – Δόξα Βύρωνα
Προοδευτική – Ιωνικός
Κισσαμικός – Γιούχτας
Ατρόμητος Πειραιά – Πανελευσινιακός
Τράχωνες – Ατσαλένιος
Ρούβας – Πεύκη
Ολυμπιακός Λαυρίου – Μύκονος
Ρεπό: Εθνικός Αστέρας

 

6ος όμιλος

 

11η αγωνιστική και 26 αγωνιστική

Ερμής Ζωνιανών – Ηρόδοτος
Περαμαϊκός – Αιγάλεω
Τριγλία Ραφήνας – Αγιος Νικόλαος
ΑΕΚ – Κηφισιά
Πανναξιακός – Αστέρας Βάρης
Ηλυσιακός – Θύελλα Ραφήνας
Μανδραϊκός – ΠΑΟ Κρουσσώνα
Ρεπό: ΑΟ Περιστερίου
 

12η αγωνιστική και 27η αγωνιστική

Περαμαϊκός – Ερμής Ζωνιανών
Ηρόδοτος – Τριγλία Ραφήνας
Αιγάλεω – ΑΕΚ
Κηφισιά – Πανναξιακός
ΑΟ Περιστερίου – Ηλυσιακός
Αστέρας Βάρης – Μανδραϊκός
Θύελλα Ραφήνας – ΠΑΟ Κρουσσώνα
Ρεπό: Αγιος Νικόλαος
 

13η αγωνιστική και 28η αγωνιστική

Ερμής Ζωνιανών – Τριγλία Ραφήνας
ΑΕΚ – Περαμαϊκός
Πανναξιακός – Αιγάλεω
Ηλυσιακός – Αγιος Νικόλαος
Μανδραϊκός – Κηφισιά
ΠΑΟ Κρουσσώνα – ΑΟ Περιστερίου
Θύελλα Ραφήνας – Αστέρας Βάρης
Ρεπό: Ηρόδοτος
 

14η αγωνισική και 29η αγωνιστική

ΑΕΚ – Ερμής Ζωνιανών
Περαμαϊκός – Πανναξιακός
Ηρόδοτος – Ηλυσιακός
Αιγάλεω – Μανδραϊκός
Αγιος Νικόλαος – ΠΑΟ Κρουσσώνα
Κηφισιά – Θύελλα Ραφήνας
ΑΟ Περιστερίου – Αστέρας Βάρης
Ρεπό: Τριγλία Ραφήνας
 

15η αγωνιστική και 30η αγωνιστική

Πανναξιακός – ΑΕΚ
Ηλυσιακός – Τριγλία Ραφήνας
Μανδραϊκός – Περαμαϊκός
ΠΑΟ Κρουσσώνα – Ηρόδοτος
Θύελλα Ραφήνας – Αιγάλεω
Αστέρας Βάρης – Αγιος Νικόλαος
ΑΟ Περιστερίου – Κηφισιά
Ρεπό: Ερμής Ζωνιανών

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 24ης Αγωνιστικής