Α΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

4. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 06/11/22 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 0-1
5. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 06/11/22 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 0-0
Α΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

8. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 06/11/22 11:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 0-0
9. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 06/11/22 11:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. Διακόπηκε
10. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 06/11/22 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 2-0

Α΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

14. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 06/11/22 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. 8-0
15. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 06/11/22 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 1-0
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

19. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 06/11/22 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 2-2
20. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 06/11/22 15:00 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 2-1
21. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 06/11/22 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 1-2
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

25. ΑΡΙΩΝ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 06/11/22 11:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΔΑΣ ΚΟΣΜΑΣ) 1-3
26. ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 06/11/22 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 5-2
27. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 06/11/22 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 1-1

Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

31. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 06/11/22 11:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. Διακόπηκε
32. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 06/11/22 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΙΣΣΑ Α. 4-0
33. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 06/11/22 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 2-6

Β΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 06/11/22 11:30 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 1-0
38. ΠΕΥΚΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 06/11/22 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 2-0
39. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 06/11/22 15:15 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 2-0

Γ΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)

41. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 06/11/22 09:30 ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ., ΡΟΔΟΣΤΟΓΛΟΥ Σ., ΣΙΔΕΡΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ) 1-9
42. ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 06/11/22 11:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΛΩΝΗ Ε. Διακόπηκε
43. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 06/11/22 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Ι. 2-0
44. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΖΕΦΥΡΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 06/11/22 15:00 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΖΗΣΗΣ Σ. 2-3

Γ΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)

46. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 06/11/22 09:30 ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΣ Γ. 0-3
47. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 06/11/22 11:00 ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ., ΜΟΥΖΑΣ Β., ΡΙΣΣΑΚΗΣ Π. 0-3
48. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 06/11/22 15:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ Κ. 5-1
49. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 06/11/22 15:00 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Γ., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-2

Γ΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)

52. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 06/11/22 11:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΖΗΣΗΣ Σ., ΚΟΚΚΙΝΗΣ Α. 1-3
53. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 06/11/22 12:15 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ., ΚΩΤΣΟΒΙΛΗΣ Β. 0-0
54. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 06/11/22 15:00 ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β., ΚΑΤΩΝΗΣ Κ., ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε. 0-2

Γ΄Κατηγορία 4ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)

56. ΚΟΥΚΑΚΙ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 06/11/22 09:00 ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΠΕΤΣΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ) 1-2
57. ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 06/11/22 11:00 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΑΓΙΩΡΓΙΤΗΣ Σ., ΔΗΛΓΕΡΙΔΗΣ Β. 0-1
58. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 06/11/22 12:15 ΠΑΣΚΟΣ Κ., ΡΟΔΟΣΤΟΓΛΟΥ Σ., ΣΙΔΕΡΗΣ Ν. 0-3
59. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 06/11/22 15:15 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι., ΠΑΣΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ Γ. 8-0