Α΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

1. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 12/11/22 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 0-1
Α΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

2. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 1-2
3. ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ. 2-4
4. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ 1-0

Α΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

5. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 0-1
6. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1-2
7. ΒΥΡΩΝ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2-4

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

8. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 12/11/22 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 3-1
9. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 12/11/22 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 2-1
10. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 12/11/22 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 1-0
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

11. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 12/11/22 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 2-0
12. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 12/11/22 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 3-1
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

13. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 12/11/22 15:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΛΩΝΗ Ε. 2-3
14. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 12/11/22 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 1-2
15. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 12/11/22 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΟΛΛΙΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ) 0-0
16. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 12/11/22 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-2
17. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 12/11/22 15:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ. 4-0
Β΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

18. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 12/11/22 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ. 0-2
19. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 12/11/22 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 2-0
20. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΟΨ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 12/11/22 15:00 ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-4
21. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 12/11/22 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 1-0
Γ΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

22. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 12/11/22 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΖΗΣΗΣ Σ., ΚΑΤΩΝΗΣ Κ. 1-0
Γ΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

23. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 12/11/22 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ Γ., ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε. 3-2
24. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 12/11/22 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι., ΚΟΚΚΙΝΗΣ Α., ΠΡΑΣΣΑ Μ. 2-0
25. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 12/11/22 15:00 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΚΩΤΣΟΒΙΛΗΣ Β. 1-0
Γ΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

26. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ 1-0
Γ΄Κατηγορία 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

27. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΥΜΗΤΤΟΣ 0-2
28. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΛΕΟΝΤΕΣ. 3-1