και Σημερινοί Αγώνες
Α΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
2. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 13/11/22 11:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 1-1
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 13/11/22 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 1-0
4. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 13/11/22 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-0
5. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 13/11/22 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-3

Α΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

9. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 13/11/22 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-4
10. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 13/11/22 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 0-2
Α΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

14. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 13/11/22 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 2-2
15. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 13/11/22 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 0-2

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

19. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 13/11/22 11:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν. 3-0
20. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 13/11/22 11:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΔΑΣ ΚΟΣΜΑΣ) 2-0
21. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 13/11/22 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. 0-0

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

24. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 13/11/22 11:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 2-0
25. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 13/11/22 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΑΡΡΑΣ Α. 0-1
26. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 13/11/22 15:00 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 1-2
27. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΡΙΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 13/11/22 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΟΥΛΤΗΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 5-2
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

33. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 13/11/22 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ. 0-1

Β΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

38. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 13/11/22 11:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 1-2
39. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΙΑΣΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 13/11/22 15:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 2-1

Γ΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

41. ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 13/11/22 09:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΟΥΖΑΣ Β., ΖΗΣΗΣ Σ. 8-0
42. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 13/11/22 15:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΛΩΝΗ Ε., ΚΟΛΛΙΑΣ Γ. 0-2
43. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 13/11/22 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ. 1-3
44. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 13/11/22 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Α. 0-2

Γ΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

48. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 13/11/22 12:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Γ., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-0
49. ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 13/11/22 15:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΔΗΛΓΕΡΙΔΗΣ Β. 3-1
Γ΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

52. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 13/11/22 12:00 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΖΗΣΗΣ Σ., ΜΟΥΖΑΣ Β. 0-0
53. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 13/11/22 15:00 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΣΙΔΕΡΗΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π. 2-0
54. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΦΟΒΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 13/11/22 15:00 ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι., ΒΑΓΓΕΡ Χ. 11-0
Γ΄Κατηγορία 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
.
57. ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 13/11/22 09:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Γ., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 4-0
58. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 13/11/22 11:00 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 2-2
59. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΥΚΑΚΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 13/11/22 15:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΡΟΔΟΣΤΟΓΛΟΥ Σ., ΡΟΜΠΟΤΗΣ Μ. 2-2