Α΄Κατηγορία 1ος όμιλος
(12η αγωνιστική)

5. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 14/01/23 15:00
6. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 15/01/23 11:00
7. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 15/01/23 15:00
8. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 15/01/23 15:00
9. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 15/01/23 15:00

Α΄Κατηγορία 2ος ομιλος
(12η αγωνιστική)

10. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Σάββατο 14/01/23 15:00
11. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 14/01/23 15:00
12. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 15/01/23 10:30
13. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 15/01/23 11:00
14. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 15/01/23 15:00

Α΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

15. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 14/01/23 15:00
16. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 14/01/23 15:00
17. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 14/01/23 15:00
18. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Κυριακή 15/01/23 15:00
19. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 15/01/23 15:00

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

20. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 14/01/23 15:00
21. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 14/01/23 15:00
22. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 15/01/23 11:30
23. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 15/01/23 15:00
24. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 15/01/23 15:00
25. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 15/01/23 15:00

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

26. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 14/01/23 15:00
27. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 14/01/23 15:00
28. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 14/01/23 15:00
29. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 14/01/23 15:00
30. ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 14/01/23 15:00
31. ΑΡΙΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 15/01/23 11:00

Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

32. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 14/01/23 15:00
33. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 14/01/23 15:00
34. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 14/01/23 15:00
35. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 15/01/23 11:00
36. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 15/01/23 15:00
37. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/01/23 15:00

Β΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

38. ΠΟΨ – ΠΕΥΚΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 14/01/23 15:00
39. ΙΑΣΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 14/01/23 15:00
40. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 14/01/23 15:00
41. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 14/01/23 15:00
42. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 14/01/23 15:00
43. ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 15/01/23 15:00

Γ΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)

44. ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 14/01/23 15:00
45. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 15/01/23 15:00
46. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 15/01/23 15:00
47. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΖΕΦΥΡΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 15/01/23 15:00
48. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/01/23 15:00
Γ΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)

49. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 14/01/23 15:00
50. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 14/01/23 15:00
51. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/01/23 09:00
52. ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 15/01/23 09:30
53. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 15/01/23 11:00

Γ΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)

54. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 14/01/23 15:00
55. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 14/01/23 15:00
56. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 15/01/23 11:00
57. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 15/01/23 11:00
58. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ .

4ος ομιλος Γ’κατηγορίας 9η αγωνιστική

59. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΟΥΚΑΚΙ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 14/01/23 15:00
60. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 15/01/23 10:30
61. ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 15/01/23 11:00
62. ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/01/23 12:00