Α΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

5. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 21/01/23 15:00
6. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 21/01/23 15:00
7. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 21/01/23 15:00
8. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 22/01/23 15:00
9. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 22/01/23 15:00

Α΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

10. ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 21/01/23 15:00
11. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 21/01/23 15:00
12. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 21/01/23 15:00
13. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 21/01/23 15:00
14. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 22/01/23 15:00

Α΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

15. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 21/01/23 15:00
16. ΒΥΡΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 21/01/23 15:00
17. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 21/01/23 15:00
18. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 22/01/23 15:00
19. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 22/01/23 15:00

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

20. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 21/01/23 15:00
21. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 21/01/23 15:00
22. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 21/01/23 15:00
23. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 22/01/23 12:00
24. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 22/01/23 15:00
25. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 22/01/23 15:00

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

26. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 21/01/23 15:00
27. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 21/01/23 15:00
28. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 21/01/23 15:00
29. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΡΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 22/01/23 11:00
30. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 22/01/23 11:00
31. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 22/01/23 15:00

Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

32. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 21/01/23 15:00
33. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 21/01/23 15:00
34. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 22/01/23 12:00
35. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 22/01/23 15:00
36. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 22/01/23 15:00
37. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 22/01/23 15:00

Β΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

38. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 21/01/23 15:00
39. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΟΨ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 21/01/23 15:00
40. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 22/01/23 15:00
41. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 22/01/23 15:00
42. ΠΕΥΚΗ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 22/01/23 15:00

Γ΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

43. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 21/01/23 15:00
44. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 21/01/23 15:00
45. ΖΕΦΥΡΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 22/01/23 11:00
46. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 22/01/23 11:00
47. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 22/01/23 12:00

Γ΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

48. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 21/01/23 15:00
49. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 21/01/23 15:00
50. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 22/01/23 09:00
51. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 22/01/23 11:00
52. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 22/01/23 12:00

Γ΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

53. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 21/01/23 15:00
54. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 21/01/23 15:00
55. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 22/01/23 12:00
56. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 22/01/23 15:00
57. ΠΛΑΤΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 22/01/23 15:00

Γ΄Κατηγορία 4ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

58. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 21/01/23 15:30
59. ΚΟΥΚΑΚΙ – ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 22/01/23 09:00
60. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 22/01/23 11:00
61. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 22/01/23 11:00
62. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 22/01/23 11:00