Α΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

1. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 3-1
2. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 1-2
3. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ. 0-1
4. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ 0-1
5. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0-1

Α΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

6. ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0-2
7. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 1-1
8. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ 2-1
9. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ 1-0
10. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2-0

Α΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

11. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0-1
12. ΒΥΡΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 3-0
13. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2-1
14. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 1-1
15. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 0-4

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

16. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 8-0
17. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΙΛΙΟΥ 0-1
18. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2-1
19. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 0-2
20. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ 1-1
21. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 0-1

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

22. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ 1-2
23. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 5-1
24. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ 2-1
25. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΡΙΩΝ6-0
26. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ 1-4
27. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 3-0
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

28. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 0-5
29. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 0-1
30. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ 4-4
31. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ 1-0
32. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ 1-1
33. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 2-1

Β΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

34. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ 1-0
35. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΟΨ 2-0
36. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 0-1
37. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ 1-1
38. ΠΕΥΚΗ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 6-0

Γ΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

39. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2-1
40. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ0-5
41. ΖΕΦΥΡΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 0-2
42. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 3-2
43. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 0-3

Γ΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

44. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1-2
45. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 0-3
46. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 0-3
47. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 0-1
48. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 5-1

Γ΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

49. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 3-1
50. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ 2-2
51. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 4-0
52. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 0-1
53. ΠΛΑΤΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2-2

Γ΄Κατηγορία 4ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

54. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ 7-1
55. ΚΟΥΚΑΚΙ – ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 3-0
56. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 1-0
57. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 2-1
58. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ 1-2