Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)

1. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – Α.Ο.Μ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 09/12/23 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΙΣΣΑ Α.
2. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 09/12/23 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.
3. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 09/12/23 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΩΤΣΟΒΙΛΗΣ Β., ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ.
4. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 09/12/23 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
5. ΡΟΥΦ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 09/12/23 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
6. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 10/12/23 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΑΡΝΗΣ Γ.
7. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 10/12/23 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
8. ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 10/12/23 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ Ι.

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)

9. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 09/12/23 15:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΠΑΣΚΟΣ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
10. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Σάββατο 09/12/23 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
11. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 09/12/23 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.
12. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 10/12/23 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
13. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 10/12/23 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε.
14. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 10/12/23 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΓΚΙΚΑΣ Φ.
15. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 10/12/23 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
16. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 10/12/23 15:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν.

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

17. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 09/12/23 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΠΡΑΣΣΑ Μ.
18. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 09/12/23 15:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ.
19. ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 09/12/23 15:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΚΚΙΝΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Λ.
20. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 09/12/23 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΖΕΡΒΟΥ Ν.
21. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 09/12/23 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΤΩΝΗΣ Κ., ΔΕΟΝΑΣ Γ.
22. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 09/12/23 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ Γ.
23. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 10/12/23 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΙΣΣΑ Α.
24. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 10/12/23 15:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

25. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 09/12/23 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΧΑΧΑΜΙΔΗΣ Π., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν.
26. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 09/12/23 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.
27. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 09/12/23 15:00 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε., ΖΗΣΗΣ Σ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
28. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 09/12/23 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
29. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 09/12/23 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΙΣΣΑΚΗΣ Π.
30. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 09/12/23 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι.
31. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 10/12/23 11:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΚΚΙΝΗΣ Α.
32. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 10/12/23 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.

Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

33. ΒΥΡΩΝ – ΠΟΨ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 09/12/23 14:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
34. ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 09/12/23 15:00 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΡΟΜΠΟΤΗΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ-ΝΚ Ν.
35. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 09/12/23 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΟΥΖΑΣ Β.
36. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 09/12/23 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
37. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 09/12/23 15:00 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΚΑΡΝΗΣ Γ.
38. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 10/12/23 11:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΣ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
39. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 10/12/23 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ.
40. ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 10/12/23 15:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.

Γ΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

41. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 10/12/23 09:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
42. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 10/12/23 11:00 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΣΚΟΣ Κ.
43. ΙΑΣΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 10/12/23 11:30 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΚΑΤΩΝΗΣ Κ., ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ Γ.
44. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 10/12/23 12:00 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΚΛΙΑΦΑΣ Α.
45. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 10/12/23 15:00 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ Α., ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ Σ.

Γ΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

46. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 09/12/23 15:00 ΚΟΛΛΙΑΣ Γ., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Π., ΚΛΙΑΦΑΣ Α.
47. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 09/12/23 15:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΒΑΓΓΕΡ Χ., ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ Γ.
48. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 10/12/23 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΡΑΣΣΑ Μ., ΛΑΜΠΟΒΙΤΙΑΔΗΣ Α.
49. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 10/12/23 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗΣ Ε., ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ Γ.
50. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 10/12/23 15:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ Χ., ΡΙΣΣΑΚΗΣ Π.

Γ΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

51. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 10/12/23 10:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ζ.
52. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 10/12/23 11:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
53. ΑΡΙΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 10/12/23 11:00 ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ., ΖΗΣΗΣ Σ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
54. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 10/12/23 11:30 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ Α., ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ Σ.
55. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Κυριακή 10/12/23 15:00 ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΖΗΣΗΣ Σ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.

Γ΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

56. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 09/12/23 15:00 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ., ΛΑΜΠΟΒΙΤΙΑΔΗΣ Α., ΑΓΙΩΡΓΙΤΗΣ Σ.
57. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 09/12/23 15:00 ΛΑΡΙΣΗΣ Β., ΤΡΕΜΟΥΛΗΣ Ι., ΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗΣ Ε.
58. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 10/12/23 09:00 ΜΟΥΖΑΣ Β., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΚΛΙΑΦΑΣ Α.
59. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 10/12/23 11:00 ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΑΝΔΡΕΟΥ-ΝΚ Ν., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α.
60. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 10/12/23 11:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΒΑΓΓΕΡ Χ., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
61. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 10/12/23 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΛΑΡΙΣΗΣ Β., ΑΓΓΕΛΗΣ Δ.

Γ΄Κατηγορία Όμιλος Β Ομάδων
(7η αγωνιστική)

62. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β΄ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ Β΄ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΕΔΕΣΣΗΣ) Σάββατο 09/12/23 15:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α.
63. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ Β΄ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 10/12/23 11:00 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Ν., ΛΑΜΠΟΒΙΤΙΑΔΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
64. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. Β΄ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ Β΄ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 10/12/23 11:30 ΡΟΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΝΤΑΚΑΣ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ Α.
65. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠ. Β΄ – ΧΑΪΔΑΡΙ Β΄ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 10/12/23 11:30 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ Χ., ΧΑΧΑΜΙΔΗΣ Π.
66. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ Β΄ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 10/12/23 15:00 ΧΑΧΑΜΙΔΗΣ Π., ΚΟΛΛΙΑΣ Γ., ΔΕΟΝΑΣ