Πρόγραμμα ΕΠΣΑ “Γήπεδα” 03/04/02/24

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

1. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 03/02/24 15:00
2. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 03/02/24 15:00
3. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 03/02/24 15:00
4. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 03/02/24 15:00
5. Α.Ο.Μ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 03/02/24 15:00
6. ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ) Σάββατο 03/02/24 15:00
7. ΡΟΥΦ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 03/02/24 15:00
8. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 04/02/24 15:30

 

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

9. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 03/02/24 15:00
10. ΠΕΥΚΗ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 03/02/24 15:00
11. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 04/02/24 15:00
12. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 04/02/24 15:00
13. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 04/02/24 15:00
14. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 04/02/24 15:00
15. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 04/02/24 15:00
16. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 04/02/24 15:00

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)

17. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 03/02/24 15:00
18. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 03/02/24 15:00
19. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 03/02/24 15:00
20. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 04/02/24 11:00
21. ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 04/02/24 15:00
22. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 04/02/24 15:00
23. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 04/02/24 15:00
24. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 04/02/24 15:30

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)

25. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 03/02/24 15:00
26. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 03/02/24 15:00
27. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 03/02/24 15:00
28. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 03/02/24 15:00
29. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 03/02/24 15:00
30. ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 03/02/24 15:00
31. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 03/02/24 15:00
32. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 04/02/24 15:00

Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)

33. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 03/02/24 15:00
34. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΟΨ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 03/02/24 15:00
35. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 03/02/24 15:00
36. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 04/02/24 11:00
37. ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ – ΒΥΡΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 04/02/24 11:00
38. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 04/02/24 15:00
39. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 04/02/24 15:00
40. ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 04/02/24 15:00

Γ΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

41. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 03/02/24 15:00
42. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 04/02/24 11:00
43. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 04/02/24 11:00
44. ΙΑΣΩΝ – ΚΟΥΚΑΚΙ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 04/02/24 11:30
45. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 04/02/24 15:00

Γ΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

46. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Σάββατο 03/02/24 15:00
47. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 04/02/24 11:30
48. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 04/02/24 11:30
49. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 04/02/24 15:00
50. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 04/02/24 15:00
Γ΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

51. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 03/02/24 15:00
52. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΖΕΦΥΡΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 04/02/24 09:30
53. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 04/02/24 11:00
54. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 04/02/24 15:00
55. ΑΡΙΩΝ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 04/02/24 15:00
Γ΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

56. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 03/02/24 15:00
57. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 03/02/24 15:00
58. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 03/02/24 15:00
59. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 04/02/24 11:00
60. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 04/02/24 11:00
61. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 04/02/24 15:00

Γ΄Κατηγορία Όμιλος Β Ομάδων
(12η αγωνιστική)

62. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 03/02/24 15:00
63. ΧΑΪΔΑΡΙ Β΄ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ Β΄ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 04/02/24 09:00
64. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ Β΄ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. Β΄ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 04/02/24 10:00
65. ΧΑΛΑΝΔΡΙ Β΄ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ Β΄ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 04/02/24 11:00
66. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠ. Β΄ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β΄ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 04/02/24 11:30