Α΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
3. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 17/12/22 15:00
4. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 17/12/22 15:00
5. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 17/12/22 15:00
6. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 18/12/22 15:00
7. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 18/12/22 15:00
Α΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
8. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. ΓΟΥΔΗ Σάββατο 17/12/22 15:00
9. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 17/12/22 15:00
10. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/12/22 15:00
11. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 18/12/22 14:00
12. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 18/12/22 15:00
Α΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
13. ΒΥΡΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 17/12/22 15:00
14. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 17/12/22 15:00
15. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 17/12/22 15:00
16. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 18/12/22 15:00
17. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 18/12/22 15:00
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
18. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 17/12/22 15:00
19. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 17/12/22 15:00
20. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 17/12/22 15:00
21. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 17/12/22 15:00
22. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 18/12/22 15:00
23. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 18/12/22 15:00
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
24. ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ – ΑΡΙΩΝ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 17/12/22 15:00
25. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 17/12/22 15:00
26. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 17/12/22 15:00
27. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 18/12/22 11:00
28. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 18/12/22 15:00
29. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 18/12/22 15:00
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
30. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 17/12/22 15:00
31. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 17/12/22 15:00
32. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 17/12/22 15:00
33. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 17/12/22 15:00
34. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 18/12/22 11:00
35. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 18/12/22 15:00
Β΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
36. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/12/22 15:00
37. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 17/12/22 15:00
38. ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΟΨ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 18/12/22 11:00
39. ΠΕΥΚΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 18/12/22 12:00
40. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 18/12/22 15:00
41. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/12/22 15:00
Γ΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
42. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 17/12/22 15:00
43. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 18/12/22 11:00
44. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 18/12/22 11:00
45. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 18/12/22 12:00
46. ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 18/12/22 15:00
Γ΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
47. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 17/12/22 15:00
48. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 18/12/22 11:00
49. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 18/12/22 11:00
50. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΡΟΥΦ Κυριακή 18/12/22 12:00
51. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/12/22 12:00
Γ΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
52. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 17/12/22 15:00
53. ΑΦΟΒΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 18/12/22 09:00
54. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/12/22 09:00
55. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 18/12/22 15:00
56. ΠΛΑΤΩΝ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 18/12/22 15:00
Γ΄Κατηγορία 4ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
57. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 18/12/22 09:00
58. ΚΟΥΚΑΚΙ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 18/12/22 09:00
59. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 18/12/22 11:00
60. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 18/12/22 12:30
61. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 18/12/22 15:00